Zákaznicky servis:   9.00 - 20.00   |   tel. (+421) 220 570 000   |   mobil: 0901775577   |   info@grandluxuryplaza.sk

Série

Slovensko Česká republika France Deutsch

LIKVIDÁCIA SÉRIE! Drevený stojan na kvety ručne vyrezávaný DM-827-1

DM-827-1

Dostupnosť: skladom

Pozor: Posledné kusy na sklade!

175,63 €

143,96 € bez DPH

Hľadali ste už niekedy nábytok na niekoľkých miestach? Pokiaľ ste navštívili veľké obchody s vybavením interiérov, nemali ste dojem banality, opakovateľnosti a typickosti navrhovaných súprav? Na druhej strane exkluzívne obchody s nábytkom navrhovaným na zvláštne prianie boli cenovo mimo Vašich finančných možností? Teraz už nemusíte robiť neuspokojujúcu voľbu! Máte možnosť kúpiť nábytok neopakovateľný, pekný, trvalý a pritom v cenových reláciách, ktoré si môže dovoliť každý...


 


 

Na výrobu všetkých komôd, ktoré môžete kúpiť v našom obchode, obdobne ako i vitrín, stojanov, skriniek pod televízny prijímač a stolíkov bolo použité to najkvalitnejšie drevo. Dovoľuje nám to navrhnúť nábytok s pekným prirodzeným vzhľadom a dlhou životnosťou, ktorý sa nemusí obávať ubiehajúceho času a uspokojí potreby niekoľkých generácií. Majstrovská výzdoba, ktorá bola vytvorená pod bdelým okom najtalentovanejších majstrov nábytkárskeho stolárstva, sa bude páčiť osobe praktickej, ale i tej, s veľmi vybranými umeleckými záľubami... Výsledok, ktorý bol takto získaný, hovorí sám za seba!

  

Nami ponúkaný stojan na kvety je ručne zdobený drevenými elementmi, čo dáva výnimočný efekt, a súčasne zaručuje plnú funkčnosť.
Predmetom ponuky je nový stojan na kvety DM-827-1 zo série

DM-800 o rozmeroch:- šírka: 46 cm

- výška: 91 cm


Nábytok z tejto série je ručne tesaný a natieraný.

 

V našich ostatných ponukách sú dostupné tiež postele, nočné stolíky, sedacie vaky, toaletné skrinky, komody, skrine, vitríny, stoly, stoličky a iný nábytok na skompletizovanie, ktorý je vyhotovený v podobnom štýle.